AAA http://chart.apis.google.com/chart?cht=qr&chl=http%3A%2F%2Fgbp.korczyna.pl%2Fwiadomosc%2Fkonkurs-61&chs=350x350&chld=L|4

Aktualność

07-06-2019Konkurs

„Już pora wstać,

 wyruszyć z domu,

 przyjaciela spotkać znów”

(fragment piosenki tytułowej z bajki o Kubusiu Puchatku)

 

Z pewnością wszystkie dzieci znają i bardzo lubią bajkę o Kubusiu Puchatku. Przygody niesfornego niedźwiadka i jego przyjaciół przyciągają i wywołują uśmiech na twarzach tych mniejszych i tych troszkę większych dzieci. Co więcej, miś lubiący miodek, w pięknie ilustrowanych bajeczkach, nie tylko bawi, ale i uczy naszych milusińskich.

W związku z tym, że Kubuś Puchatek jest ulubieńcem chyba wszystkich dzieci Gminna Biblioteka Publiczna FILIA KOMBORNIA zorganizowała dla uczniów z  klas I-III Szkoły Podstawowej konkurs plastyczny pt. „Przyjaciele ze Stumilowego Lasu”.

Dzieci miały wykonać dowolną postać z bajki o Kubusiu Puchatku w formie płaskiej lub przestrzennej. Na konkurs wpłynęło ponad 30 prac, z czego 15 otrzymało nagrody i wyróżnienia.

 

NAGRODY:

I miejsce: Zuzanna Boczar, Julia Krauz

II miejsce: Oliwia Fiedeń, Wiktoria Czapor

III miejsce: Daria Szurlej, Gracjan Sowa

 

WYRÓŻNIENIA: Sebastian Hunia, Nikola Hunia, Lena Jurczak, Julia Ekiert, Kamil Solecki, Oskar Stapiński, Maja Zywar, Przemysław Zywar, Wiktoria Kochańska

W dniu 05.06.2019 odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu. Laureaci otrzymali dyplomy okolicznościowe oraz nagrody książkowe. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, zapraszamy do kolejnych oraz do odwiedzania biblioteki.

Wszystkie prace konkursowe można podziwiać w czytelni GBP im. Jana Zycha – filii w KOMBORNI.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podziel się: