AAA http://chart.apis.google.com/chart?cht=qr&chl=http%3A%2F%2Fgbp.korczyna.pl%2Fwiadomosc%2Fkonkurs-65&chs=350x350&chld=L|4

Aktualność

23-10-2019Konkurs

„Dokąd tupta nocą jeż” to temat konkursu plastycznego, który na przełomie września i października zorganizowała Gminna Biblioteka Publiczna w Korczynie – filia w Komborni. Do konkursu zaproszone zostały przedszkolaki oraz uczniowie klasy „0” wraz z rodzicami. Uczestnicy mieli wykonać jeża dowolną techniką plastyczną w formie płaskiej lub przestrzennej. Maluchy wykazały się niesamowitą pomysłowością i wyobraźnią. Do wykonania prac użyły szyszek, wykałaczek, bibuły, plasteliny czy też ziaren kawy. Pojawił się również słonecznik, kasztany, żołędzie oraz takie dary jesieni jak orzechy, cukinia, czerwona kapusta czy ziemniak. W bibliotece zapachniało jesienią a sympatyczne jeżyki wzbudzają niemałe zainteresowanie wśród wszystkich odwiedzających bibliotekę.

 Komisja oceniająca prace przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:

 I miejsce – Marlena Mika, Adrianna Inglot (Przedszkole Sióstr Służebniczek w Komborni)

 II miejsce – Milena Lenart (Przedszkole Sióstr Służebniczek w Komborni), Lena Surmacz (kl.„0” SP w Komborni)

 III miejsce – Aleksander Niemaszyk (Przedszkole Sióstr Służebniczek w Komborni), Filip Czekański (kl. „0” SP w Komborni)

 Wyróżnienia – Emilia Lenart (kl. „0” SP w Komborni), Jakub Kaczkowski, Marcin Gierlach, Paweł Solecki, Oskar Nóżka, Wioletta Czapor, Antonina Cygan, Kornelia Wojnar (Przedszkole Sióstr Służebniczek w Komborni)

 Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 21.10.2019, na którym to laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe. Uczestnikom bardzo dziękujemy za udział oraz gratulujemy pasji i talentu. Wszystkie jeże podziwiać można do końca listopada 2019 w czytelni GBP filii w Komborni.

Natalia Bar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podziel się: