AAA http://chart.apis.google.com/chart?cht=qr&chl=http%3A%2F%2Fgbp.korczyna.pl%2Fwiadomosc%2Frozstrzygniecie-konkursu-11&chs=350x350&chld=L|4

Aktualność

31-10-2017Rozstrzygnięcie konkursu

…..Od maleńkiej muszki po ogromne wieloryby, od futrzastej angory po oślizgłe węże, od szarych myszek po kolorowe pawie, od przyjaznych psów po przerażające rekiny – różnorodność świata zwierząt przyprawia o zawrót głowy, wciąż zadziwia i nieustannie fascynuje.

Aby wzbudzić jeszcze większe zainteresowanie dzieci światem zwierząt GBP w Korczynie – FILIA W KOMBORNI zorganizowała dla najmłodszych konkurs pt „Moje ulubione zwierzątko”. Można było wykonać dowolne zwierzątko, które się podoba, które się lubi wybraną przez siebie techniką.

Okazuje się, że dzieci lubią nie tylko domowe pupile jak koty, psy czy rybki. Do biblioteki zawitała również wesoła małpka i wiewiórka z puszystą kitą. Dzieci wykazały się niesamowitą pomysłowością i starannością. Wykorzystały do zrobienia prac różnorodne materiały: papier kolorowy, bibułę, watę, plastelinę, materiał oraz orzeszki i suszone trawki.

Komisja przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:

I miejsce – Sebastian Hunia

II miejsce – Zofia Rymar          

III miejsce – Lena Surmacz

Wyróżnienia: Wiktoria Czapor i Filip Wawrzkowicz

Nagrodzone dzieci zostały zaproszone wraz z rodzicami na uroczyste rozdanie nagród, które odbyło się 26 października 2017 w Filii GBP w Komborni. Laureaci konkursu otrzymali dyplomy okolicznościowe oraz nagrody książkowe.

Składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za udział w konkursie plastycznym. Zapraszamy do udziału w następnych konkursach.

Zwierzątka można podziwiać w  GBP im. Jana Zycha - Filia w Komborni do 30.11.2017 r

 

U. UrbanPodziel się: