AAA http://chart.apis.google.com/chart?cht=qr&chl=http%3A%2F%2Fgbp.korczyna.pl%2Fwiadomosc%2Frozstrzygniecie-konkursu-15&chs=350x350&chld=L|4

Aktualność

28-05-2018ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

Nie da się w słowach wyrazić wdzięczności

Jaka dzisiaj w sercach naszych gości,

Naszym rodzicom chcemy podziękować,

Skromne te kwiatuszki im dedykować…

 

Dzień Mamy i Taty jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku, pełnym miłych życzeń i upominków, będących wyrazem miłości i szacunku dla rodziców. Wszystkie dzieci , zarówno te malutkie, jak i już całkiem dorosłe składają życzenia swoim rodzicom, dają im kwiaty i prezenty…

Nawiązując do tego święta GBP Filia w KOMBORNI zorganizowała konkurs plastyczny Kwiaty dla Mamy i Taty. Zadanie konkursowe skierowane było dla uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej i polegało na wykonaniu  kwiatów. Dzieci bardzo chętnie zabrały się do pracy. W ruch poszły kredki, farby, bibuła, kolorowe bloki oraz włóczki. Nawet rolki po papierze i foremki muffinek przeobraziły się w urocze kwiatuszki. Efektem tej twórczości są piękne, kolorowe bukiety.

 Komisja konkursowa, oceniająca prace, przyznała następujące nagrody:

 I miejsce:        Błażej Surmacz, Oliwia Fiedeń, Lena Inglot

II miejsce:      Filip Gronkiewicz, Kamil Solecki

III miejsce:     Jakub Kasprzyk, Zofia Mika

Wyróżnienia: Przemysław Zywar, Kornelia Zywar, Daria Szurlej, Wiktoria Kochańska

 W  dniu 24 maja 2018 odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu , na które zostały zaproszone wszystkie dzieci wraz rodzicami. Laureaci  konkursu otrzymali dyplomy okolicznościowe oraz nagrody książkowe.

Składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za udział w konkursie plastycznym. Zapraszamy do udziału w następnych konkursach.

Prace konkursowe można podziwiać w czytelni GBP im. Jana Zycha - Filia w Komborni.

 

Urszula Urban

Podziel się: