AAA http://chart.apis.google.com/chart?cht=qr&chl=http%3A%2F%2Fgbp.korczyna.pl%2Fwiadomosc%2Fwystawa-39&chs=350x350&chld=L|4

Aktualność

15-05-2018Wystawa

Gminna Biblioteka Publiczna im. Jana Zycha w Korczynie zaprasza do obejrzenia kolejnej wystawy z cyklu „Nasze pasje”. W okresie od 7 maja do 15 czerwca w Sali Wystaw można oglądać fotografie ptaków oraz owadów autorstwa Anny Zimki.

Anna Zimka urodziła się i mieszka w Krośnie. Ukończyła Akademię Muzyczną we Wrocławiu na wydziale Dyrygentury, Kompozycji i Teorii Muzyki, w zakresie teorii muzyki. Obecnie jest nauczycielką w Zespole Szkół Muzycznych w Krośnie, gdzie prowadzi zajęcia z muzycznych przedmiotów teoretycznych. W wolnym czasie fotografuje, głównie przyrodę. Dwukrotnie prezentowała swoje zdjęcia podczas Krośnieńskiego Święta  Fotografii, organizowanego przez Kuźnię Światła.  W 2016 r. wystawiała swoje zdjęcia w Bibliotece Publicznej w Krośnie. W 2018 r. otrzymała nagrodę od Przewodniczącego Rady Miasta w Krośnie za zdjęcie „Lampy w uliczce” przy Ogólnopolskim Biennale Fotografii- Krosno. Miasto i ludzie-światło.

Artystce gratulujemy talentu, dziękujemy za udostepnienie swojej bogatej kolekcji a także życzymy dalszego rozwijania tak pięknej pasji.

 

                                                                                                                                                                                          Dorota Pec

Podziel się: