AAA http://chart.apis.google.com/chart?cht=qr&chl=http%3A%2F%2Fgbp.korczyna.pl%2Fwiadomosci&chs=350x350&chld=L|4

Wiadomo┼Ťci

22-01-2019Z Ksi─ů┼╝k─ů na Start

Zapraszamy dzieci urodzone w 2016r.

"Ma┼éa Ksi─ů┼╝ka - Wielki Cz┼éowiek. Trzylatki" kontynuacja

W 2019r do udziału w kampani promujacej czytelnictwo zapraszamy dzieci urodzone w 2016r.

Ka┼╝dy trzylatek, który jest ju┼╝ czytelnikiem biblioteki albo jej filii lub zostanie do niej zapisany, otrzyma w prezencie Wyprawk─Ö Czytelnicz─ů, a w niej: ksi─ů┼╝k─Ö „Pierwsze wiersze dla…” oraz broszurk─Ö informacyjna dla rodziców „Ksi─ů┼╝k─ů po┼é─ůczeni, czyli o roli czytania w ┼╝yciu dziecka” a tak┼╝e Kart─Ö Ma┼éego Czytelnika do zbierania naklejek. Ka┼╝da wizyta zako┼äczona wypo┼╝yczeniem ksi─ů┼╝ki, to jedna naklejka. Po zebraniu dziesi─Öciu naklejek ma┼éy czytelnik otrzyma dodatkowo od biblioteki imienny dyplom potwierdzaj─ůcy jego czytelnicze zainteresowania

22-01-2019Z Ksi─ů┼╝k─ů na Start

Podsumowanie kampani

Dzi─Ökujemy wszystkim dzieciom, które wzi─Ö┼éy udzia┼é w kampani spo┼éecznej " Ma┼éa Ksi─ů┼╝ka - Wielki Cz┼éowiek". Mamy nadziej─Ö, ┼╝e akcja zaszczepi┼éa w rodzicach i maluchach nawyk systematycznego czytania i odwiedzania biblioteki.

31-12-2018Informacja

W dniu 31.12.2018r. biblioteka czynna do godz. 14.30.

Za utrudnienia przepraszamy.

19-12-2018

W dniu 24.12.2018 - Wigilia Bo┼╝ego Narodzenia biblioteka bedzie nieczynna

Przepraszamy

19-12-2018Konkurs

Moja choinka - rozstrzygniecie konkursu

14-12-2018KONKURS

"┼Üwi─ůteczna ozdoba na choink─Ö" - rozstrzygni─Öcie konkursu

11-12-2018Z Ksi─ů┼╝k─ů na Start

„Ma┼éa Ksi─ů┼╝ka – Wielki Cz┼éowiek. Trzylatki”

Przed ┼Üwi─Ötami warto pomy┼Ťle─ç nie tylko o prezentach pod choink─Ö, ale i o najwspanialszym prezencie, jaki mo┼╝emy da─ç naszemu dziecku. To czas, który  mu po┼Ťwiecimy na wspólne czytanie ksi─ů┼╝ki, i mi┼éo┼Ť─ç do literatury, która pozostanie na ca┼ée ┼╝ycie. Mamy nadziej─Ö, ┼╝e ju┼╝ nied┼éugo kolejne dzieci rozpoczn─ů swoj─ů przygod─Ö z ksi─ů┼╝k─ů i czytaniem, i wraz z rodzicami stan─ů si─Ö sta┼éymi bywalcami bibliotek!

Do końca grudnia czekamy na dzieci urodzone w 2015r.!

< 123456789 ... 22