AAA http://chart.apis.google.com/chart?cht=qr&chl=http%3A%2F%2Fgbp.korczyna.pl%2Fwiadomosci&chs=350x350&chld=L|4

Wiadomo┼Ťci

13-11-2019Konkurs

"Pani Jesień" - rozstrzygnięcie konkursu

„Do dzie┼éa” to cykl konkursów, organizowanych przez Gminn─ů Bibliotek─Ö Publiczn─ů im. Jana Zycha w Korczynie, rozwijaj─ůcych zdolno┼Ť─ç twórczego my┼Ťlenia. Tegoroczna X edycja nosi┼éa tytu┼é „Pani Jesie┼ä”. Celem cyklu jest zach─Öcenie dzieci do kreatywnego wykorzystania ró┼╝nych, ogólnodost─Öpnych materia┼éów, które mo┼╝emy znale┼║─ç w domu, lub którymi dzieli si─Ö z nami  przyroda

23-10-2019Konkurs

"Dok─ůd tupta noc─ů je┼╝" - rozstrzygni─Öcie konkursu

18-09-2019ÔÇ×Ma┼éa Ksi─ů┼╝ka ÔÇô Wielki Cz┼éowiek" w bibliotece

Coraz wi─Öcej przedszkolaków w programie „Ma┼éa Ksi─ů┼╝ka – Wielki Cz┼éowiek" w bibliotece

„PIERWSZE CZYTANKI DLA…” PRZEDSZKOLAKA – kolejna ods┼éona kampanii Ma┼éa ksi─ů┼╝ka - wielki cz┼éowiek, organizowanej przez Instytut Ksi─ů┼╝ki. Ka┼╝dy przedszkolak, który przyjdzie z rodzicem do biblioteki otrzyma w prezencie niezwyk┼é─ů ksi─ů┼╝k─Ö „Pierwsze czytanki dla…”, przygotowan─ů specjalnie przez Instytut Ksi─ů┼╝ki.
W ponad 5200 bibliotekach w ca┼éej Polsce na dzieci w wieku 3-6 czeka 300 tysi─Öcy wyj─ůtkowych wyprawek czytelniczych. To kolejny etap wielkiego projektu bookstartowego „Ma┼éa ksi─ů┼╝ka – wielki cz┼éowiek”. Do tej pory ksi─ů┼╝ki otrzymywali m┼éodzi rodzice na szpitalnych oddzia┼éach po┼éo┼╝niczych oraz trzylatki, teraz wyprawki trafi─ů tak┼╝e do wszystkich dzieci w wieku przedszkolnym. Program jest finansowany ze ┼Ťrodków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

06-09-2019ÔÇ×Ma┼éa Ksi─ů┼╝ka ÔÇô Wielki Cz┼éowiek" w bibliotece

"Ma┼éa ksi─ů┼╝ka - wielki cz┼éowiek"

Zapraszamy dzieci w wieku 3-6 lat !

Do pobrania:

1. List do rodziców

20-08-2019Obrazy w Komborni

Gminna Biblioteka Publiczna w Korczynie - FILIA KOMBORNIA

zaprasza do podziwiania obrazów  "haftem malowanych", wykonanych przez

Urszul─Ö Urban - mieszkank─Ö Korczyny.

Obrazy podziwia─ç mo┼╝na w czytelni naszej Biblioteki do ko┼äca wrze┼Ťnia.

Zapraszamy!

< 123456789 ... 24