AAA http://chart.apis.google.com/chart?cht=qr&chl=http%3A%2F%2Fgbp.korczyna.pl%2Fwiadomosci&chs=350x350&chld=L|4

Wiadomo┼Ťci

08-05-2020Informacja

Korzystaj─ůc z najnowszych  rekomendacji Biblioteki Narodowej, równocze┼Ťnie dbaj─ůc o bezpiecze┼ästwo czytelników,  skracamy okres kwarantanny dla ksi─ů┼╝ek i innych publikacji do 7 dni.

06-05-2020Informacja

Zach─Öcamy Czytelników do zdalnej  rezerwacji ksi─ů┼╝ek w bibliotece poprzez stron─Ö

szukamksi─ů┼╝ki.pl.

Poni┼╝ej filmik instruktarzowy pokazuj─ůcy jak korzysta─ç  z katalogu online szukamksi─ů┼╝ki.pl https://www.youtube.com/watch?v=ujB_vxmccCQ

30-04-2020Ogłoszenie

Zapraszamy od 4 maja do GBP w Korczynie oraz Filii w Komborni

Obowi─ůzuj─ůce zasady korzystania z biblioteki w trakcie epidemii

COVID-19 w Polsce

22-04-2020Ksi─ů┼╝ki cyfrowe

Obraz OpenIcons z Pixabay

W oczekiwaniu na ponowne otwarcie bibliotek dla czytelników zach─Öcamy wszystkich do korzystania z oferty ksi─ů┼╝ek cyfrowych.

27-03-2020Wystawa

Artur Michelis   Martyna Wac┼éawik

PODKARPACIE Z POLSK─ä W TLE

Podwójna wystawa fotografii

Gminna Biblioteka Publiczna im. Jana Zycha w Korczynie zaprasza na relacj─Ö fotograficzn─ů z wystawy.

23-03-2020Ogłoszenie

Ze wzgledu na rozporzadzenia Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii, informujemy, że Gminna Biblioteka Publiczna im. Jana Zycha w Korczynie

POZOSTANIE NIECZYNNA DLA CZYTELNIKÓW

DO ODWO┼üANIA

Za utrudnienia przepraszamy

16-03-2020Ogłoszenie

Wszystkie wypo┼╝yczenia ksi─ů┼╝ek w GBP w Korczynie oraz w Filii w Komborni, których termin zwrotu up┼éywa w okresie zamkniecia placówek dla czytelników, bed─ů przed┼éu┼╝one do czasu ponownego otwarcia biblioteki.

Przesuni─Öty zostaje tak┼╝e termin odbioru ksi─ů┼╝ek z rezarwacji. Wypo┼╝yczenia ich b─Öd─ů realizowane zgodnie z wczesniejsz─ů  kolejno┼Ť─çi─ů.

16-03-2020Wystawa

Zaproszenie na wystaw─Ö fotografii

Artur Michelis Martyna Wacławik

"Podkarpacie z Polsk─ů w tle"

GBP w Korczynie informuje, ┼╝e wzgledu na sytuacj─Ö epidemiologiczn─ů przygotowana wystawa fotografii Artura Michelis i Martyny Wac┼éawik b─Ödzie dostepna dla odwiedzaj─ůcych po ponownym otwarciu placówki dla czytelników.

16-03-2020Informacja

Gminna Biblioteka Publiczna im. Jana Zycha w Korczynie informuje o odwo┼éaniu corocznego  konkursu wielkanocnego.

Za utrudnienia przepraszamy

11-03-2020

Biblioteka w Korczynie oraz Filia w Komborni b─Öd─ů zamkni─Öte dla czytelników od 12 do 25 marca 2020 roku.

O ewentualnym zmianie terminu poinformujemy w odr─Öbnym komunikacie

Dzia┼éania te maj─ů na celu ograniczenie rozprzestrzeniania si─Ö koronawirusa SARS-CoV-2. Zosta┼éy podj─Öte w zwi─ůzku z decyzj─ů sztabu kryzysowego z udzia┼éem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego o czasowym zamknieciu instytucji kultury od 12 marca 2020 roku

Kontakt do biblioteki: gbp.korczyna@interia.pl

< 123456789 ... 26