16 maja Komborska Biblioteka wypełniła się gwarem, rozmowami oraz wspaniałą energią, a to za sprawą przybyłych dzieci, które zjawiły się by wspólnie tworzyć i spędzić miło czas. Tym razem na zajęcia plastyczne zaprosiliśmy wiosenne kwiaty, dzięki którym w bibliotece zrobiło się jeszcze bardziej kolorowo. Nasze prace powstały z papieru kolorowego, a do ich wykonania potrzeba było sporo uwagi i cierpliwości, której naszym gościom nie zabrakło. Powstały przepiękne, kolorowe wiosenne bukiety, które młodzi artyści zabrali ze sobą do domu aby obdarzyć nimi swoich najbliższych.
Bardzo dziękujemy dzieciom za udział w zajęciach i zapraszamy ponownie
Natalia Bar










