W dniu 20 czerwca w komborskiej Bibliotece odbyły się zajęcia plastyczne z udziałem dzieci z terenu Gminy Korczyna.
Tym razem nasi goście do pracy użyli kalki kopiującej, farb oraz swojej nieograniczonej wyobraźni. Powstałe obrazy przywołują na nasze twarze uśmiech, ponieważ kojarzą nam się ze słońcem, wakacjami oraz letnim wypoczynkiem. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania Biblioteki w Komborni oraz podziwiania prac małych artystów.
Bardzo dziękujemy dzieciom za udział w zajęciach plastycznych i zapraszamy na kolejne - 4 lipca.
Natalia Bar










